نسخه دریافت مشاهده اخبار اقتصادی و بازرگانی

نسخه: دریافت مشاهده اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حسینی چگونه کاپیتان استقلال شد؟

سورپرایز داشتن ترکیب منصوریان به اتفاقی عادی تبدیل شده است هست. هر هفته می‌توانید منتظر یک سورپرایز باشید و قطعا سرمربی استقلال شما را ناامید نمی‌کند. 

حسینی چگونه کاپیتان استقلال شد؟

حسینی چگونه کاپیتان استقلال شد؟

عبارات مهم : استقلال

سورپرایز داشتن ترکیب منصوریان به اتفاقی عادی تبدیل شده است هست. هر هفته می توانید منتظر یک سورپرایز باشید و قطعا سرمربی استقلال شما را ناامید نمی کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ سورپرایز این هفته منصوریان ولی یک اتفاق خاص هست. به عوض کردن ترکیب و اضافه یا کم شدن بازیکنی ارتباطی ندارد بلکه در گزینش کاپیتان هست. منصوریان، حسین حسینی را به عنوان کاپیتان استقلال در بازی حساس برابر ذوب آهن گزینش کرد. اتفاقی که با هیچ معیاری قابل توجیه نیست.

حسینی چگونه کاپیتان استقلال شد؟

اگر معیار سابقه بازی را در نظر بگیریم، حسینی با انجام ۹ بازی در استقلال، فقط از بازیکنان تازه این تیم زیاد بازی کرده هست. اگر سن و سال را در نظر بگیریم، گزینه مورد نظر پادوانی خواهد بود. مدافعی که دومین سال حضورش در استقلال را می گذراند. اگر بخواهیم تجربه و سابقه ملی را در نظر بگیریم، وریا غفوری بازیکنی است که این معیار را دارد. اگر حتی بخواهیم تعداد سال های حضور در استقلال را در نظر بگیریم نورافکن با ۵ سال حضور در تیم های پایه و بزرگسالان استقلال، زیاد از حسینی که چهارمین سال حضورش در این تیم را می گذارند مستحق بستن بازوبند است.

اگرچه در غیاب چهار کاپیتان مهم تیم و بقیه بازیکنان باتجربه، طبیعی است بازوبند به بازیکنی برسد که سابقه زیادی در استقلال نداشته باشد ولی در میان تمام گزینه ها، حسینی دور از ذهن ترین گزینه خواهد بود. مگر این که به غیر از معیارهای نامبرده، پای معیار دیگری در میان باشد. شاید منصوریان بعد از جانشینی حسینی درون دروازه به جای شماره یک، بخواهد بازوبند را هم به جانشین او بدهد و این حرکت او خبر های زیادی را جهت مهدی رحمتی داشته باشد. دروازه بانی که بعد از اتفاقات برنامه نود قطعا روابط حسنه ای با سرمربی ندارد و اختلافات پنهان آنها بیش از هر وقت دیگری علنی شده است است.

سورپرایز داشتن ترکیب منصوریان به اتفاقی عادی تبدیل شده است هست. هر هفته می‌توانید منتظر یک سورپرایز باشید و قطعا سرمربی استقلال شما را ناامید نمی‌کند. 

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs